Tevékenységeink

A cégünk által végzett tevékenységek rövid bemutatása.

  1. Sorseprés
  2. Kéményvizsgálat
  3. Tervfelülvizsgálat

Szolgáltatásainkt az alábbi településeken nyújtjuk:

II. kirendeltséghez (2700 Cegléd, Felház u. 58.) tartozik:
AbonyAlbertirsaBénye Cegléd
CeglédbercelCsemőCsévharasztDánszentmiklós
FarmosGombaJászkarajenőKáva
KocsérKőröstetétlenMikebudaMonor
MonorierdőNagykátaNagykőrösNyáregyháza
NyársapátPándPéteriPilis
PusztavacsSzentlőrinckátaSzentmártonkátaTáborfalva
TápióbicskeTápiógyörgyeTápióságTápiószecső
TápiószeleTápiószentmártonTápiószőlősTóalmás
TörtelÚjlenygyelÚjszilvásVasad
IV. kirendeltséghez (2100 Gödöllő, Remsey krt. 12.) tartozik:
Aszód Bag Csömör Dány
Ecser Erdőkertes Galgahévíz Gödöllő
Hévizgyörk Isaszeg Kartal Kerepes
Kistarcsa Kóka Maglód Mende
Nagytarcsa Őrbottyán Pécel Sülysáp
Szada Tura Úri Vácszentlászló
Valkó Veresegyház Verseg Zsámbok
V. kirendeltséghez (1126 Budapest, Böszörményi út 24/b.) tartozik:
Dunabogdány Biatorbágy Budajenő Budakalász
Budakeszi Csobánka Herceghalom Kisoroszi
Leányfalu Nagykovácsi Páty Perbál
Pilisborosjenő Piliscsaba Pilisjászfalu Pilisvörösvár
Pilisszántó Pilisszentiván Pilisszentkereszt-Dobogókő Pilisszentlászló
Pócsmegyer Pomáz Pusztazámor Remeteszőlős
Solymár Sóskút Szentendre Szigetmonostor
Tahitótfalu Tárnok Telki Tinnye
Tök Üröm Visegrád Zsámbék
VI. kirendeltséghez (2600 Vác, Zrínyi u. 9.) tartozik:
AcsaBernecebarátiCsomádCsővár
DomonyDunakesziErdőkertesFót
GalgagyörkGalgamácsaGödIklad
IpolydamásdIpolytölgyesKemenceKismaros
KisnémediKosdKóspallagLetkés
MárianosztraNagybörzsönyNagymarosPenc
PerőcsényPüspökhatvanPüspökszilágySződ
RádSzobSzokolyaSződliget
TésaVáchartyánVácVácduka
VácegresVáckisújfaluVácrátótVámosmikola
VerőceZebegény   
VII. kirendeltséghez (2030 Érd, Diósdi út 32/A) tartozik:
Érd Százhalombatta Budaörs Diósd
Halásztelek Szigethalom Szigetszentmiklós Tököl
Törökbálint
VIII. kirendeltséghez (7400 Kaposvár, Petőfi tér 1.) tartozik:
Babócsa Barcs Bárdudvarnok Baté
Bolhó Bőszénfa Büssű Csokonyvisonta
Darány Drávagárdony Drávaszentes Drávatamási
Fonó Gadács Görgeteg Hedrehely
Hencse Heresznye Homokszentgyörgy Igal
Iharosberény Istvándi Kálmáncsa Kaposhomok
Kaposkeresztúr Kaposszentbenedek Kaposszerdahely Kastélyosdombó
Kazsok Kercseliget Kisasszond Kisgyalán
Komlósd Kőkút Lad Lakócsa
Mosdós Nagypuszta Orci Patalom
Patca Patosfa Péterhida  Pogányszentpéter
Polány Potony Ráksi Rinyaszentkirály
Rinyaújlak Somodor Somogyaracs Somogygeszti
Somogyjád Somogyszil Somogytarnóca Somogyvámos
Szabadi Szenna Szentborbás Szentgáloskér
Szilvásszentmárton Szulok Taszár Tótújfalu
Újvárfalva Visnye Zimány Zselickisfalud
IX. kirendeltséghez (8624 Balatonszárszó, Széchenyi u. 3/b.) tartozik:
Ádánd Balatonberény Balatonendréd Balatonföldvár
Balatonmária Balatonőszöd Balatonszabadi Balatonszárszó
Balatonszemes Balatonszentgyörgy Balatonújlak Bálványos
Buzsák Csököly Főnyed Gyugy
Hács Hollád Hosszúvíz  Jákó
Kelevíz Kereki Kisberény Kötcse
Lengyeltóti Libickozma Lulla Nagyberény
Nagyszakácsi Nemeskisfalud Nemesvid Nyim
Ordacsehi Pamuk Pusztakovácsi Ságvár
Sávoly Segesd Sérsekszőlős Siójut
Siómaros Som Somogydöröcske Somogysimonyi
Somogyszentpál Somogyszob Szántód Szegerdő
Szenyér Szőkedencs Szőlősgyörök Tapsony
Teleki  Tikos Torvaj Varászló
Vörs Zamádi    
X. kirendeltséghez (7500 Nagyatád, Korányi u.2.) tartozik:
Bakháza Bélavár Beleg Berzence
Bolhás Csurgó Csurgónagymarton  Gyékényes
Háromfa Iharos Kaszó-Darvas Kisbajom
Kutas Lábod Mike Nagyatád
Nagykorpád Őrtilos Ötvöskónyi Porrog
Porrogszentkirály Porrogszentpál Rinyabesenyő Rinyakovácsi
Rinyaújnép Somogybükkösd Somogycsicsó Somogyudvarhely
Szabás Szenta Tarany Vízvár
Zákány Zákányfalu    
XI. kirendeltséghez (2660 Balassagyarmat, Petőfi u. 13.) tartozik:
Alsópetény Alsótold Balassagyarmat Bánk
Bárna Becske Szécsény- Benczúrfalva Bér
Bercel Berkenye Bokor Borsosberény
Buják Cered Csécse Cserháthaláp
Cserhátsurány Cserhátszentiván Csesztve Csitár-Nógrádgárdony
Debercsény Dejtár Diósjenő Dorogháza
Drégelypalánk Ecseg Egyházasdengeleg Egyházasgerge
Endrefalva Erdőkürt Erdőtarcsa Érsekvadkert
Etes Felsőpetény Felsőtold Galgaguta
Garáb Pásztó-Hasznos Héhalom Herencsény
Hollókő Mátraterenye-Homokterenye Hont Horpács
Hugyag Iliny Ipolyszög Ipolytarnóc
Ipolyvece Jobbágyi Kálló Karancsalja
Karancsberény Karancskeszi Karancslapujtő Karancsság
Kazár Mátraverebély-Kányás-Szentkút Keszeg Kétbodony
Kisbágyon Kisbárkány Kisecset Magyargéc-Kisgéc
Kishartyán Bátonyterenye-Kisterenye Kozárd Kutasó
Legénd Litke Lucfalva Ludányhalászi
Bátonyterenye-Maconka Magyargéc Magyarnándor Márkháza
Mátrakeresztes Mátramindszent Mátranovák Mátraszele
Mátraszőlős Mátraverbély Mihálygerge Mohora
Mátraterenye-Nádújfalu Nagybárkány Bátonyterenye-Nagybátony Nagyoroszi
Nagylóc Nemti Nézsa Nógrád
Nógrádkövesd Nógrádmarcal Nógrádmegyer Nógrádsáp
Nógrádsipek Nógrádszakál Nőtincs Őrhalom
Ősagárd Palotás Pásztó Patak
Patvarc Piliny Pusztaberki Rákóczibánya
Rétság Rimóc Romhány Ságújfalu
Salgótarján Sámsonháza Salgótarján-Somoskő Somoskőújfalu
Sóshartyán Szalmatercs Szanda-Szandaváralja Szarvasgede
Szátok Szécsény Szécsényfelfalu Szécsénke
Szendehely Szente Szilaspogony Szirák
Szuha Mátraverbély-Szupatak-Csengerháza Szurdokpüspöki Szügy
Tar Terény Tereske Tolmács
Vanyarc Varsány Vizslás Zabar
Salgótarján-Zagyvapálfalva Salgótarján-Zagyvaróna    
XIII. kirendeltséghez ( 2890 Tata, Tárkányi Lajos u. 2. ) tartozik:
Tata - Agostyán Baj Bajna Dunaalmás
Dunaszentmiklós Epöl  Gyermely Héreg
Kocs Lábatlan Nagysáp Naszály
Neszmély Szomód Szomor Tarján
Tardos Tata Vértesszőlős Vértestolna
XIV. kirendeltséghez ( 2500 Eszetergom, Kiss János vezérezredes u. 41. ) tartozik:
Annavölgy Csolnok Dág Dorog
Dömös Dunabogdány  Esztergom Kesztölc
Leányvár Máriahalom Mogyorósbánya Pilismarót
Pilisszentlélek Piliscsév Sárisáp Tát
Tokod Tokodaltáró Úny  
XV. kirendeltséghez ( 2900 Komárom, Klapka György u. 26. ) tartozik:
Aka Almásfüzitő Ács Ácsteszér
Ászár Bajót  Bakonybánk Bábolna
Bakonyszombathely Bakonysárkány Bana Bársonyos
Csatka Császár Csép Csém
Ete Hánta Kisbér Komárom
Kerékteleki Kisigmánd Mocsa Nagyigmánd
Nyergesújfalu Réde Süttő Súr
Szákszend Komárom - Szőny Tárkány Vérteskethely
XVI. kirendeltséghez ( 2800 Tatabánya, Gál István lakótelep 708. ) tartozik:
Bokod Dad Kecskéd Kömlőd
Környe Oroszlány  Szárliget Tatabánya
Várgesztes Vértessomló    
XVII. kerendeltséghez ( 2330 Dunaharaszti Fő út 46.) Tartozik:
Alsónémedi Apaj Áporka Bugyi
Dabas Délegyháza Dömsöd Dunaharaszti
Dunavarsány Felsőpakony Gyál Hernád
Inárcs Kakucs Kiskunlacháza Lórév
Majosháza Makád Ócsa Örkény
Ráckeve Szigetbecse Szigetcsép Szigetszentmárton
Szigetújfalu Taksony Tatárszentgyörgy Újhartyán
Üllő Vecsés    

 

Kirendeltségeink

Kéményseprési ütemtervek

Adatvédelmi szabályzat

Időpontfoglalás

 

ISO tanúsítvány